III Forum praktykujących pisanie

Jednodniowe forum poświęcone różnym aspektom związanym z pisaniem.

15.06.2018 od 9:00 do 15:00
Catering Woda. Wspólny lunch.
Szczegółowe informacje pod adresem: info@bridgehead.pl
Cena 127 zł. Zakup biletu on-line: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/bydgoszcz/iii-forum-praktykujacych-pisanie-183942/
Pozostało miejsc: 30
Miejsce: Bydgoszcz
Wśród prowadzących:
Agata Jędrzejczak - od lutego 2009 roku prowadzi blog kulinarny „Kuchnia Agaty”. Wiosną 2013 roku wydała książkę kucharską „Dieta Agaty”. Prowadzi dwa programy na stacji kuchnia+, gotuje gościnnie w studio DDTVN, tworzy kuchenne inspiracje dla sieci sklepów Biedronka.

Kocha gotować, myśleć o gotowaniu i w końcu jeść to, co ugotowała. Z wykształcenia jest prawnikiem, jednak to w kuchni znalazła „swoje miejsce”. Stara się, aby przygotowywane przeze nią potrawy nie były zbyt skomplikowane (jest mamą, nie mam czasu na wielogodzinne stanie przy garnkach!), za to zawsze pyszne!

http://kuchniaagaty.pl/

Aleksandra Lewińska - Dziennikarz. Świetne pióro. Doskonały obserwator. Dociekliwy rozmówca.

Pracuje od lat w gazecie podejmując ważne tematy społeczne. Publikuje nie tylko w Gazecie Wyborczej, ale i w innych czasopismach, jak np. Wysokie Obcasy. Jej artykuły można przeczytać on-line na portalu bydgoskiej GW.

Ilona Adamska - wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014, zdobywczyni tytułu Kobieta Roku 2015 w plebiscycie małopolskiej telewizji MTV24.TV.

Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality - inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając Fundację Sukces oraz Fundację Krwinka. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013. Jej firma I.D.MEDIA znalazła się w tym roku w prestiżowym albumie "Diamenty Forbesa 2016".

Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.

http://magazynlbq.pl/

Marcin Dobkowski - współwłaściciel jednej z najwyżej ocenianych księgarni internetowych w Polsce - MadBooks.

Wydawca. Prawnik. Odpowiada za kontrakty z autorami. Od 2009 roku związany z książkami i wszystkim tym, co się z nim i wiąże.

https://geniuscreations.pl/

Julia Rozworowska-Wolańska - odbyła jednak milion rozmów z różnymi ludźmi. Każdego napotkanego człowieka traktuje jak książkę, którą albo przeczyta, albo i nie. Zdecydowanie nie ocenia rozmówców po okładce. Każdą rozmowę traktuje jak przygodę. Dlatego też po długim czasie niepisania wróciła do spisywania historii. Należy do praktykujących creative writing.

Współautorka, wraz z synem, książki i projektu pt. Mój tata mieszka w innym świecie - podejmuje temat zrozumienia rozstania i zdarzeń w życiu, które zupełnie nie układają się po naszej myśli.

Inspiracji szuka w dzieciach. Powtarza: „Świat jest znacznie ciekawszy, gdy nie wie się, co wypada a co należy.”

https://www.facebook.com/MojTataMieszkaWinnymSwiecie/

-

Liczba miejsc ograniczona, ale jak chcesz zarezerwować miejsce dla siebie już dzisiaj , proszę:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)