III Forum praktykujących pisanie

Jednodniowe forum poświęcone różnym aspektom związanym z pisaniem.

15.06.2018 od 9:00 do 15:00
Catering Woda. Wspólny lunch.
Szczegółowe informacje pod adresem: info@bridgehead.pl
Pozostało miejsc: 30
Miejsce: Bydgoszcz
Wśród prowadzących:
Agata Jędrzejczak - Od lutego 2009 roku prowadzę blog kulinarny „Kuchnia Agaty”. Wiosną 2013 roku wydana została jej książka kucharska „Dieta Agaty”. Prowadzi dwa programy na stacji kuchnia+, gotuje gościnnie w studio DDTVN, tworzy kuchenne inspiracje dla sieci sklepów Biedronka.

Kocha gotować, myśleć o gotowaniu i w końcu jeść to, co ugotowała. Z wykształcenia prawnikiem, jednak to w kuchni znalazła „swoje miejsce”. Stara się, aby przygotowywane przeze nią potrawy nie były zbyt skomplikowane (jest mamą, nie mam czasu na wielogodzinne stanie przy garnkach!), za to zawsze pyszne!

http://kuchniaagaty.pl/

Ilona Adamska - wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality i Imperium Kobiet, właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet, laureatka plebiscytu Kobiecy Biznes 2014, zdobywczyni tytułu Kobieta Roku 2015 w plebiscycie małopolskiej telewizji MTV24.TV. Od ponad 10 lat prowadzi z sukcesem swoją firmę, wydając nie tylko magazyny, ale także blogi, portale lifestyle’owe. Pomysłodawczyni Akademii Law Business Quality - inspirujących spotkań dla kobiet sukcesu. Od wielu lat działa społecznie i charytatywnie, wspierając Fundację Sukces oraz Fundację Krwinka. Jest autorką książki „Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach”, za którą otrzymała nagrodę Medialne Smoki 2013. Jej firma I.D.MEDIA znalazła się w tym roku w prestiżowym albumie "Diamenty Forbesa 2016".

Prywatnie zakochana w koszykówce, teatrze i Bieszczadach, z których pochodzi.


http://magazynlbq.pl/

Marcin Dobkowski - Współwłaściciel jednej z najwyżej ocenianych księgarni internetowej w Polsce- MadBooks.
Wydawca. Prawnik. Odpowiada za kontrakty z autorami. Od 2009 roku związany z książkami i wszystkim tym, co się z nim i wiąże od 2009 r.


https://geniuscreations.pl/

Justyna Niebieszczańska - buduje mosty, które łączą ludzi. Specjalista Public Relations, który uważa writing quality za jedną ze strategicznych i największych umiejętności w biznesie. Prowadzi w Bydgoszczy spotkania z kreatywnym pisaniem, o których informację znajdziesz na stronie: www.kreatywnepisanie.info. Organizatorka Forum praktykujących pisanie.

Od ponad 6 lat zarządza i jest właścicielem Agencji Public Relations BRIDGEHEAD - www.bridgehead.pl. Od 2010 prowadzi blog o komunikacji, Public Relations i pisaniu. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Zajmuje się blogiem w biznesie i udostępnia „Przewodnik pisania bloga cz.1" na stronie BRIDGEHEAD. Jeden z niewielu ekspertów dental PR w Polsce. Od 2009 roku realizuje projekt Lecz człowieka, nie chorobę, w którym uczestniczą lekarze dentyści piszący na blogu: lekarze.bridgehead.pl.

Współorganizatorka Charmsów Biznesu - jednego z największych wydarzeń skierowanych do przedsiębiorczych kobiet na Kujawach. www.charmsy-biznesu.pl

Manager kanadyjskiej korporacji SciCan na Polskę i kraje nadbałtyckie. Współautorka przewodnika pt. „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni".

Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa", bo jedną z jej pasji jest poezja. Miłośniczka labradorów i właścicielka jednego z nich.


http://www.justynaniebieszczanska.pl

-

Liczba miejsc ograniczona, ale jak chcesz zarezerwować miejsce dla siebie już dzisiaj , proszę:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)