II Forum praktykujących pisanie

Jednodniowe forum o pisaniu - kreatywnym i skutecznym.

27.03.2017 od 9:00 do 15:00
Catering Serwujemy kawę, herbatę i wodę.
Szczegółowe informacje pod adresem: info@bridgehead.pl
Cena 79 zł
Miejsce: Bydgoszcz
Wśród prowadzących:
Magdalena Kostrzewska - z wykształcenia polonistka, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz studiów podyplomowych Zarządzanie i Marketing na UMK i Fundusze Unijne w Wyższej Szkole Bankowej. W latach 1997-2014 związana z lokalnymi mediami: Gazetą Anonse, GRUPĄ GRA, Express Media. Współzałożycielka i członkini zarządu fundacji Kult Kultury, właścicielka Maszyny do Pisania - szkoły warsztatów pisarskich i współwłaścicielka Zbrodni w Bibliotece - portalu o literaturze kryminalnej, organizatorka Bydgoskiej Afery Kryminalnej - festiwalu literatury kryminalnej.

Mama Mikołaja, miłośniczka czekoladowych wafelków.

http://www.maszynadopisania.pl/

Małgorzata Sambor-Cao - autorka powieści „Sapere Aude”. Z wykształcenia matematyk, z pasji pisarka. Swoim życiem udowadnia, że jeśli znajdzie się w sobie odwagę i determinację, to można naprawdę wiele, a nawet najboleśniejsze porażki mogą stać się inspiracją w drodze do sukcesu. Potrzebna jest jednak do tego odwaga i determinacja, by wykraczać poza to, co znajome i oswojone. Po latach życia „cudzym życiem” i spełniania oczekiwań innych, wybrała swoją drogę i wzięła los w swoje ręce. „Sapere Aude” było zarówno efektem porządkowania życia, jak i źródłem siły w tym niełatwym okresie.

Rozczarowana sytuacją na rynku wydawniczym w Polsce zdecydowała się samodzielnie wydać swoją książkę. Chodzenie własnymi drogami ma swoją cenę, ale dużo więcej kosztuje porzucenie marzeń. Żyje nie rezygnując z tego, co dla niej ważne, choć ta droga czasami okazuje się bardzo wymagająca.

Na rynku dostępne są już dwa tomy „Sapere Aude” - książki, która ma wszystko, czego można oczekiwać od dobrej powieści: wyrazistych, ale niejednoznacznych bohaterów, wciągającą akcje, wartkie dialogi. To książka, która budzi silne emocje. Książka, która żyje w czytelnikach nawet wtedy, gdy już odłożą ją na półkę.


https://sapereaude.com.pl/

Dominika Kiss-Orska - kulturoznawczyni po UAM w Poznaniu. Od lutego prowadzi Skrzynkę na bajki, w której pisze personalizowane bajki na zamówienie. Napisała ich już ponad 300. Każda historia jest inna, tak jak każdy jej bohater. Pisze dla dzieci i dla dorosłych.

Wierzy, że kultura to wszystko, co robimy i kim jesteśmy. W bydgoskim Miejskim Centrum Kultury prowadzi Zakład Praktyk Kulturalnych, w którym praktykuje kulturę na różne sposoby: robi wycieczki po regionie, animuje czas wolny rodzinom, sprowadza kobiety na drogę samorozwoju i przyjemności.

Od czterech lat organizuje festiwal muzyki tradycyjnej i etnicznej Ethniesy. Szuka kultury w naturze i natury w kulturze . I znajduje. Pracowała w gazecie, radiu i telewizji.

http://www.skrzynkanabajki.pl/

Mikołaj Grajnert - CEO agencji MARKfilm. Od 5 lat zajmuje się online video. Co-founder MARKfilm studia videomarketingowego z Bydgoszczy, organizator TEDx Bydgoszcz, inicjatywy Przedsiębiorczy Poniedziałek. Pasjonat video marketingu. Doświadczony reżyser, producent, operator i marketer.

MARKfilm to agencja videomarketingowa zajmująca się produkcją filmów reklamowych, animacji i transmisji. Planujemy i wprowadzamy strategie komunikowania marki oparte o najnowsze trendy videomarketingu. Tworzymy filmy i animacje, które poruszają klientów i podnoszą sprzedaż. Zaufało nam wiele firm, dla których zrealizowaliśmy kilkaset projektów.

http://markfilm.com.pl/

Izabela Kornet - bloguje od maja 2014 roku, a od niedawna pomaga w tym innym. The Secret of Healing to blog o prowadzeniu świadomego życia. Jest organizatorką Spotkań Świadomych Blogerek w Bydgoszczy i pomysłodawczynią cyklicznych Śniadań Świadomych Blogerek. Współpracuje z Organizatorkami Babafest w Olsztynie, wspierając kobiety w naturalnym i odpowiedzialnym dbaniu o swoje ciało.

Jestem zwolenniczką życia zgodnie z intuicją i pisania prosto z serca. Wspiera kobiety w rozwoju siebie, blogów i małych biznesów. Jest, by pomagać zrozumieć siebie. Organizuje, planuje, tworzy i pisze. Łączy pasję z zarobkiem.

http://www.thesecretofhealing.pl/

Joanna Czerska-Thomas - z synem robi zawody, kto pierwszy znajdzie literówkę. Korekta to jej pasja od wielu lat. 2 lata temu ukończyła kurs korektorski w Warszawie.

Działa jako marketing integrator, ekspert w dziedzinie marketingu. Właściciele małych firm, którzy z nią współpracują mogą skupić się na tym, co lubią i potrafią. Właścicielka Agencji Marketingowej M4Bizz. Prezes Zarządu Fundacji M4Bizz.

http://fundacja.m4bizz.pl/

Jacek Kutyba - fotograf. Stawia ludzi w dobrym świetle. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zajmuje się fotografią fashion, portretową i artystyczną. Jacek Kutyba jest ekspertem fotografii biznesowej i realizuje sesje dla firm oraz portrety managerów, właścicieli firm i osób przedsiębiorczych.

W swoich fotografiach skutecznie łączy kanon biznesowy z indywidualnymi cechami osoby. Na swoim koncie ma wyróżnienia i nagrody przyznawane przez Federację Międzynarodowej Sztuki Fotograficznej i Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej. Wystawy, m.in.2009 XIX National Art Exhibition of Photography - I nagroda, wystawa indywidualna "Efekt Kontrastu" (2010), "Shiro" (2011) i "Słoneczny pył" (2014). Kolejna wystawa w 2017 roku.

http://kutyba.com/

Marta Lewandowska - jej miłość do języka zaczęła się zgodnie z przysłowiem: „cudze chwalicie, swego nie znacie” – czyli od filologii angielskiej. Kilka lat po ukończeniu studiów okazało się, że ojczysty język stał się jej szczególnie bliski. Bawiąc się jego wieloznacznością, grą słów, metaforami i neologizmami zaczęła tworzyć obrazy wielowymiarowej rzeczywistości, których możesz doświadczyć na: www.dotykemocji.pl.

Obecnie pracuje nad powieścią „Róża i ludzie- miasta”, która ukaże się w listopadzie 2017 roku, a której fragment można przeczytać na www.dotykemocji.pl/roza. Lubi chodzić kilka centymetrów nad ziemią w akompaniamencie muzyki i niedomówień, a Jej uśmiech rozgrzewa nawet najbardziej skamieniałe serca.

http://www.dotykemocji.pl/

Justyna Niebieszczańska - buduje mosty, które łączą ludzi. Specjalista Public Relations, który uważa writing quality za jedną ze strategicznych i największych umiejętności w biznesie. Prowadzi w Bydgoszczy spotkania z kreatywnym pisaniem, o których informację znajdziesz na stronie: www.kreatywnepisanie.info. Organizatorka Forum praktykujących pisanie.

Od ponad 6 lat zarządza i jest właścicielem Agencji Public Relations BRIDGEHEAD - www.bridgehead.pl. Od 2010 prowadzi blog o komunikacji, Public Relations i pisaniu. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Zajmuje się blogiem w biznesie i udostępnia „Przewodnik pisania bloga cz.1" na stronie BRIDGEHEAD. Jeden z niewielu ekspertów dental PR w Polsce. Od 2009 roku realizuje projekt Lecz człowieka, nie chorobę, w którym uczestniczą lekarze dentyści piszący na blogu: lekarze.bridgehead.pl.

Współorganizatorka Charmsów Biznesu - jednego z największych wydarzeń skierowanych do przedsiębiorczych kobiet na Kujawach. www.charmsy-biznesu.pl

Manager kanadyjskiej korporacji SciCan na Polskę i kraje nadbałtyckie. Współautorka przewodnika pt. „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni".

Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa", bo jedną z jej pasji jest poezja. Miłośniczka labradorów i właścicielka jednego z nich.


http://www.justynaniebieszczanska.com/

-

Liczba miejsc ograniczona, ale jak chcesz zarezerwować miejsce dla siebie już dzisiaj , proszę:

Imię (wymagane)

Adres email (wymagane)