12 debiutów - książka

Książka pt. „ Kreatywne pisanie. 12 debiutów” prezentuje teksty 12 autorek, które dzielą się z czytelnikiem swoją twórczością. Inspirują do bycia odważnym!

Szczegółowe informacje pod adresem:

info@bridgehead.pl

Cena

49zł

Zakup on-line
Autorki
Joanna Czerska-Thomas – Każdy ma prawo do godnego życia. Nie zgadzam się na nierówności, na zaniedbywanie najsłabszych, niepełnosprawnych. Nie ma mojej zgody na wykorzystywanie osób starszych. Nie zgadzam się na pozbawianie kobiet prawa decydowania o własnym zdrowiu i życiu.
Kobiety mają trudniej, dlatego je wspieram w biznesie i pomagam w życiu.

Zawodowo zaczęłam pisać jeszcze na studiach – kiedy rozpoczęłam pracę w Gazecie Wyborczej. Teraz już wiem – że wolę czytać!

http://www.joannathomas.pl/

Marzena Dembicka – Praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem w firmie farmaceutycznej. Absolwentka podyplomowych studiów: Dziennikarstwo i Psychologia Biznesu. Certyfikowany Coach ICC. Educator w VIII edycji Bolesławowo Business Week 2018. Trener w realizacji projektów szkoleniowych dla dużych firm farmaceutycznych, średnich przedsiębiorstw i małych firm.

http://marzenadembicka.pl/

Ilona Gromulska – Z wykształcenia pedagog. Doświadczenie zawodowe zdobywała w branży farmaceutycznej i informatycznej. Uzupełniając wiedzę na kursach i studiach podyplomowych pracowała w działach marketingu, public relations i Human Resources, w tym trzy lata na stanowisku kierowniczym.

http://przestrzenieili.blogspot.com/

Margota Kott – Biolog ze specjalnością gleboznawstwo leśne. Przez kilkanaście lat zajmowała się produkcją win i wódek piastując stanowisko Głównego Technologa. Od ponad dekady prowadzi własną firmę w branży nieruchomości. Jest także recenzentką kryminałów i thrillerów dla portalu Zbrodnia w Bibliotece. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu ochrony środowiska, pomocy psychologicznej i socjoterapii.

https://www.facebook.com/MargotaKott

Violetta Naskręt – Już szkołę podstawową ukończyła z najlepszym wynikiem na roku. W latach 1997-2001 studiowała zarządzanie i marketing, co dało jej podstawy do kilkunastoletniej pracy zawodowej. Na przełomie lat 2014/15 ma krótki epizod w Radiu Złote Przeboje, a później wraca do branży jako Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w lokalnej masarni. W tym czasie stawia pierwsze kroki na płaszczyźnie artystycznej. Jej wszechstronna działalność zostaje zauważona i doceniona m.in. poprzez nominację do Osobowości Roku 2016 w kat. Biznes. W latach 2016-2018 studiuje psychologię psychotroniczną. W tym czasie prowadzi również własną Pracownię Rozwoju Osobistego w Bydgoszczy, która otwiera jej drogę na płaszczyźnie działań artystycznych.

http://www.receptanaszczescie.pl/

Justyna Niebieszczańska – Właścicielka Agencji Public relations BRIDGEHEAD. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Manager kanadyjskiej korporacji SciCan na kilka krajów Europy środkowo-wschodniej. Współorganizatorka konferencji Charmsy Biznesu. Współautorka książek „Kobieta na swoim”, „Jak zbudować wizerunek w 30 dni” i autorka tomiku wierszy „Sub rosa”. Od 2014 roku prowadzi warsztaty kreatywnego pisania.

https://justynaniebieszczanska.com/

Marzena Cholerzyńska – Jest znana z tego, że Perfekcyjnie Szlifuje Diamenty. Jako certyfikowany master NLP, trener, dyplomowany coach oraz inwestor — prowadzi indywidualne i grupowe sesje coachingowe. Uczy, jak sięgać po to, co najlepsze w życiu. Uwielbia, kiedy jej Klienci biorą odpowiedzialność za życie we własne ręce. Kiedy rozwijają swoje firmy i spełniają marzenia. Wtedy świat staje się piękniejszy.

http://www.marzenacholerzynska.pl/

Karolina Tarabańska – Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu na kierunku Europeistyka.
Zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem środków unijnych, głównie na projekty infrastrukturalne. Ma na swoim koncie pozyskane dotacje dotyczące m.in.: termomodernizacji budynków użyteczności publicznej, budowy i przebudowy ścieżek rowerowych, zakupu taboru niskoemisyjnego, budowy kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej, budowy instalacji fotowoltaicznych, budowy i przebudowy przedszkoli, wyposażenia szkół zawodowych, wyposażenia medycznego w podmiotach leczniczych, zakupu innowacyjnych maszyn.
Justyna Tessa – Socjolog i psycholog biznesu. Od ponad 20 lat przedsiębiorca z branży stolarki budowlanej. Właścicielka najmniejszej księgarni w Polsce. W przeszłości była też ankieterką i nauczycielką, a w Stanach Zjednoczonych pracowała w parku Yellowstone i jako kierowca na aukcjach samochodowych.

https://pl-pl.facebook.com/Justynapolecadoczytania/

Julia Rozworowska – Wolańska – Politolog, dziennikarz, trener biznesu. Absolwentka studiów MBA. Od 14 lat zajmuje się sprzedażą, a od 10 lat szkoleniami z zakresu sprzedaży, autoprezentacji, komunikacji i organizacji w czasie. Od 2 lat jest również dyrekorem biura. Wspólnie z synem napisała książkę pt. „Mój tata mieszka w innym świecie”.

https://m.facebook.com/M%C3%B3j-tata-mieszka-w-innym-%C5%9Bwiecie-1879559608999392/

Jolanta Serocka – Akredytowany coach ACC ICF, trener biznesu i rozwoju osobistego, polonista. Absolwentka 4 studiów podyplomowych (m. in. Coachingu, Akademii Trenera Biznesu) oraz Akademii Professional Coaching ACSTH wykorzystuje 19-letnie doświadczenie pracy z ludźmi, aby uczyć konstruktywnego dialogu międzypokoleniowego. Jako autorka nowatorskiego projektu „META:MATURA” skutecznie zachęca pokolenie Z do odkrycia swoich mocnych stron i zaplanowania kariery łączącej pasję z zarabianiem. Ma za sobą ponad 300 godzin coachingu indywidualnego oraz tyle samo grupowych form rozwoju, projektuje i prowadzi warsztaty dla edukacji oraz biznesu, dostosowane do potrzeb klientów, w tym na temat zarządzania pokoleniami.

http://jolantaserocka.pl/

Agata Wyroślak – Magister analityki medycznej. Zawodowo zajmuje się diagnostyką laboratoryjną. Ponadto absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Trener rozwoju osobistego z psychodietetyką.

https://www.instagram.com/agata.wyroslak/

W sprawie książki, wieczorków autorskich i warsztatów kreatywnego pisania pisz na:

  j.niebieszczanska@gmail.com

Spis treści