Nowy ebook o tym jak poprzez 4 kroki budować i wzmacniać pewność siebie w pisaniu.

„4 kroki do pewności siebie w pisaniu” – co to?

To nowy ebook specjalnie dla ciebie. Skąd wiem, że dla ciebie? Każdy piszący zmaga się z wątpliwościami i obawami, a nawet strachem. Nie wiemy, czy to co piszemy jest dość dobre i nie wiemy, czy w ogóle j to, co piszemy jest wartościowe. Bywa i tak, że brak pewności siebie blokuje przed pisaniem,  przed poproszeniem o feedback, przed publikacją. Jest taką chorobą, jak gangrena, któ®a może długo drenować zapał, poczucie sensu, zasobów energii.  Ten ebook jest po to, aby ciebie wesprzeć – jest zaproszeniem do doświadczania i poznania perspektywy, która pomoże ci budować swoją pewność siebie.

Kim jest współautorka i co to wnosi do ebooka?

Ebook jest napisany prostym i praktycznym językiem, bo jest obliczony na to, aby tobie służyć. Napisałam go we współpracy z Joanną Fabisiak, która specjalizuję się w obszarze wzmacniania pewności siebie, rozwijania odporności psychicznej i dobrostanu, radzenia sobie ze stresem. Pomagam rozwijać efektywność osobistą dzięki znajomości stylu myślenia i działania FRIS.

Link do ebooka „4 kroki do pewności siebie w pisaniu” TUTAJ

A jaka jest historia ebooka?

Prace nad ebookiem trwały od lata, więc cieszę się, że w grudniu 2020 ma swoja premierę i trafia do ciebie. Kiedy rozpoczęłyśmy pracę nad tym ebookiem uświadomiłyśmy sobie jak temat jest szeroki, ile w nim aspektów, jak wiele obszarów do omówienia. Przemyślałyśmy wszystko i priorytetem była dla nas skuteczność i dostępność, stąd wybrałyśmy dla ciebie 4 kroki. Poznaj je i zastosuj!

Korektą i składem profesjonalnie zajęła się Joanna Czerska-Thomas. Na okładce wykorzystania praca Asiu Ruteckiej – niezwykle kreatywnej osoby, która pięknie obrazem, również słowem, opowiada świat.

Dziękuje wszystkim, którzy ze mną pisali, współpracowali, uczestniczyli w moich projektach pisarskich i rozmawiali ze mną o pisaniu, bo dzięki temu wiem, że ten ebook dotyka spraw ważnych i prawdziwych. To dla mnie moment radości, bo w twoje ręce oddaję ebook, który może uczynić pozytywną różnicę w tym jak postrzegasz swoje pisanie i siebie.