Opis wydarzenia

Tydzień we Włoszech, który łączy pasję pisania z radością życia w zgodzie ze sobą.

Writing referat o czas dedykowany pisaniu. Jako formie kontaktu ze sobą, ze światem, ale też celem związanym z napisaniem i publikacją tego. To tydzień z innymi piszącymi, z warsztatami kreatywnego pisania,  z doświadczaniem siebie i z rozmowami o tym, co piękne i ważne.  To czas wycięty z codzienności, który spędzasz nad nad jeziorem Garda we Włoszech  z widokiem na przepiękne wschody i zachody słońca.

Organizator

Justyna Niebieszczańska

Justyna Niebieszczańska

Pisanie od dziecka było obecne w jej życiu, a od 2008 zajmuj się nim zawodowo. Jako specjalista PR tworzy i konsultuje teksty od materiałów na strony internetowe po dłuższe opracowania  związane z komunikacją firmy w biznesie.

Od 2010 prowadzi blog o komunikacji. W 2014 roku przeprowadziła jeden
z pierwszych w Bydgoszczy cykl szkoleń pt. Przewodnik pisania bloga. Prowadzi konsultacje z doskonalenia bloga.

Od 2014 roku prowadzi spotkania i warsztaty związane z kreatywnym pisaniem.

Zorganizowała III fora praktykujących pisanie (2015, 2017,2018).

Od 2017 roku prowadzi swoje autorskie warsztaty pisania z trzewi.

Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa”, bo uważa poezję za cenną cząstkę bycia i najlepsza formę poznania siebie.

Wraz z Joanną Czerską-Thomas napisała książkę pt. „Kobieta na swoim” – doskonały poradnik dla przedsiębiorczych kobiet. (www.kobietanaswoim). Jest również współautorką przewodnika „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”.

Pod jej redakcją ukazała się książka  „Kreatywne pisanie. 12 Debiutów”, a w niej teksty 12 autorek, które dzielą się z czytelnikiem swoją twórczością. Inspirują do bycia odważnym! Pracuje nad nową książką pt. „Anatomia przyjaźni – www.anatomiaprzyjaźni.pl

Na co dzień właściciel agencji PR BRIDGEHEAD i manager kanadyjskiej korporacji na kilka krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. Podróżuje. Praktykuje NVC. Wierzy w miłość i slow life.