Rusza 4 edycja programu pisarsko-rozwojowego VIP writing CLUB. Wykład inauguracyjny 15 marca. Dołącz!

 

Oto  wybrane rekomendacje programu!

Vip writing CLUB

Co wyróżnia ten program na tle innych?

 • Nie ma drugiego takiego programu., który nastawiony jest na rozwój pisarski, a nie gromadzenie informacji o pisaniu. Stąd obecność konkretnych wyzwań pisarskich w programie.

 

 • W centrum programu jest człowiek. Nie jest to sala wykładowa, ale ścieżka indywidualnego rozwoju pisarskiego z poszanowaniem tego kim jesteś, czego pragniesz i jakie jest twoje tempo pracy. Dlatego program zaczyna się od konsultacji indywidualnych.

 

 • Głównym tematem jest pisanie , ale nie jest tylko o rzemiośle, o które możesz wyczytać w wielu świetnych publikacjach na temat warsztatu pisarskiego. Tu jest miejsce na „wolność i różnorodność”   Są tematy z promocji siebie, copywritingu, narzędzi pisarskich, inspiracji. Dlatego jest to program idealny dla osób już piszących i nastawionych na konkretne cele pisarskie  i dla tych, którzy piszą do szuflady.

 

 • Skąd w nazwie słów klub? Bo jest szansa, aby zostać członkiem klubu na dłużej, a przede wszystkim ten program stawia na poznawanie się, wspieranie, wzajemne inspirowanie. Stawia na plemię pisarskie – tu możesz swobodnie rozmawiać o swoim pisaniu. Tu masz zrozumienie. Dlatego też w programie doświadczysz czym są w praktyce pary pisarskie. Bo pisanie nie musi być mozolną i samotną podróż – o tym też jest ten program.

 

Co otrzymujesz w programie?

 • 3 webinary- praktyczne i twórcze zakończone wartościową dyskusją

 

 • 1h indywidualnej konsultacji online ze mną

Wierzę, że każdy ma swoje potrzeby i dlatego zapraszam każdego do rozmowy online o pisaniu, o planach, o potrzebach czy o wyznaczaniu celów.

 • Zadania pisarskie

Na grupie na Facebooku są wyzwania. Od ciebie zależy, czy potraktujesz je jako zadanie czy inspirację. Chcę, aby każdy zachował swobodę wyboru, bo program jest sposobnością do skorzystania i rozwoju, a nie klasą z przedmiotami i zaliczeniami.

 • Ebook z zadaniami do rozpisania (dodatkowo)

Idealne do rozpisania, tworzenia, pisania. Pobudzają kreatywność i sprawiają, że doskonalisz pisanie. Poza tym, dają też radość myślenia, próbowania, szukania słów i odnajdywania właściwych.

 • Rozmowy przy kawie

To się dzieje spontanicznie! Będę zapraszać na poranne kawy z 1-dniowym wyprzedzeniem. To czas kiedy możesz dołączyć i porozmawiać o tym, co masz na warsztacie lub po prostu pobyć wspólnie. Te spotkania nie mają planu, nie są wyzwaniem, ale miejscem, gdzie prawdziwe życie spotyka inspirację, która działa.

 • Prezent. Otrzymasz prezent-niespodziankę.
 • Dokument poświadczający ukończenie programu.

 

Dołącz!

Kontakt do mnie: j.niebieszczanska@gmail.com