Już dzisiaj możesz zakupić bilet na Forum on-line. Kliknij w link: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/bydgoszcz/iii-forum-praktykujacych-pisanie-183942/

Podstawowe informacje o forum

—> Czas
Forum trwa od 9.00 do 15.00. Najbliższe forum 15 czerwca 2018 r.

—>Prelegenci
Na forum jest 8-9 prelegentów, którzy są praktykami w tematach związanych z pisaniem. Ich prelekcje trwają 20 minut i przez to przekazują nam to, co najważniejsze bez owijania w bawełnę.

—>Cena: 127 PLN.
W cenie zawarte jest uczestnictwo we wszystkich prelekcjach, materiały, certyfikaty, woda i lunch.

Dlaczego wspólny posiłek? Dlatego, że w życiu liczy się wspólnota. Jest takie wietnamskie przysłowie, które mówi, że jedzenie i śmierć dają prawdziwą bliskość z drugim człowiekiem. Dodałabym jeszcze, że pisanie, ale jak kogoś interesuje więcej temat wspólnego jedzenia – zapraszam do przeczytania wpisu o efekcie kameleona – http://bridgehead.pl/udana-komunikacja-wspolne-jedzenie-i-efekt-kameleona/.

—>Współorganizatorzy
Zawsze pomagają mi ludzie, z którymi pracuje lub których znam. Jest to dla mnie ogromna radość i zaszczyt, że jak tylko ogłosiłam informację o forum już kilkoro z nich zadało pytanie w czym może pomóc. Wszystkich mam Was w sercu i dziękuję. Jak tylko będzie potrzeba, skorzystam z pomocy.
W tym roku po raz pierwszy oficjalnie współorganizatorem jest Joanna Czerska Thomas (M4Bizz), co już wiąże się z ogromnym wsparciem nie tylko dla mnie, ale i z korzyściami dla uczestników.

—>Tematy III Forum praktykujących pisanie.

m.in. blogowania, promocji w mediach, wykorzystania kreatywnego pisania, współpracy z księgarniami internetowymi, self-publishingu.