14 maja o 17.00 kolejne spotkanie z kreatywnym pisaniem na Barce Lemara w Bydgoszczy. Link do zapisów poniżej.

ZAPISZ  SIĘ!

KLIKNIJ TUTAJ, aby się zapisać.

Co warto wiedzieć?

Spotkanie trwa ok. 1, 5 godziny.  Jest dla każdego, kto lubi pisać i chce się rozwijać. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele różnych zawodów, kobiety i mężczyźni, a wiek nie ma znaczenia. Działają dobroczynnie na tych, którzy lubią pisać i tych , którzy szukają inspiracji. Podczas spotkania piszemy odpowiadając na ćwiczenia pisarskie. Dzielimy się tym, co stworzyliśmy na zawołanie i czerpiemy radość z doświadczania własnej kreatywności.

Organizatorem jest Zakład Praktyk Kulturalnych i Dominika Kiss-Orska. Płatność 20 zł na miejscu przed spotkaniem. Piszemy na Barce Lemara w Bydgoszczy (ul. ul. Spichlerna 1).

W  kreatywnym  pisaniu  chodzi o umiejętność zapisywania swoich pomysłów, myśli, emocji w twórczy, niepowtarzalny, osobisty sposób. Pierwszy program Creative Writing powstał w latach 30-tych XX wieku na Uniwersytecie Iowa w Stanach Zjednoczonych.  Na zajęciach, które prowadzę nie ma krytyki, ale otrzymasz informację zwrotną. Stawiam na swobodę w pracy twórczej i na zaufanie sobie w wyrażaniu, tego w jaki sposób odbierasz świat.

Opinie?

„Warsztaty kreatywnego pisania z Justyną Niebieszczańską przyniosły mi bardzo dużo twórczej radości i inspiracji. Popołudnie we środę, po trzech dniach intensywnej pracy, gdy mam przed sobą jeszcze kolejne dwa do weekendu, wydawał mi się czasem, w którym trudno będzie oderwać się od poniedziałkowo-piątkowych „bieżączek”. Nic bardziej mylnego! Półtorej godziny spędzone na  warsztatach okazało się dla mnie niezwykle odświeżające i relaksujące. Zaczerpnęłam twórczej energii na kolejne dni i zostałam z poczuciem niedosytu i dużą chęcią, by powtórzyć to doświadczenie, a może nawet wybrać się na dłuższy cykl takich warsztatów? Wracałam do domu z poczuciem, że kilka klapek w mojej głowie się otworzyło i że mogę tę energie wykorzystać w rzeczach, którymi zajmuje się na co dzień.”

Elżbieta Izdebska, uczestniczka VII spotkania z kreatywnym pisaniem.

Więcej opinii na: kreatywnepisanie.info/rekomendacje/

Więcej o mnie?

Jestem specjalistą Public relations. Kocham poezję, rozmowy i dzielę się swoją pasją – pisaniem prowadząc warsztaty z kreatywnego pisania i organizując Writing retreat. Najbliższy we wrześniu we Włoszech. Od 2010 prowadzę blog o komunikacji. Wydałam dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa” i jestem współautorką książki „Kobieta na swoim”. Na co dzień jestem właścicielem agencji PR BRIDGEHEAD i managerem kanadyjskiej korporacji na kilka krajów Europy. Specjalizuję się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji. W życiu stawiam na kreatywność i slow life.