Lekka i piękna kreatywność, czyli od pióra do pędzla. W duchu zen.

Najpierw był obraz, a potem słowa – poezja haiku.
Co ma wspólnego pisanie z obrazem?
Dobry język to język obrazowy. Dobre pisanie wywołuje w odbiorcach określone obrazy.

Warsztaty w duchu zen

25.11.2023 r. (sobota)

Godz. 10.00- 14.00

Miejsce: Bydgoszcz. Rozwijalnia. Ul. Babia Wieś 12.

Zgłoszenia i dodatkowe informacje >>> sms: 609485479

Zdjęcia z warsztatów w duchu zen w Rozwojowni. Sierpień 2023 r.

Warsztaty są dla każdego.

Nie jest ważnym czy piszesz i czy malujesz. Nie jest ważnym, ile za sobą masz lekcji malarstwa czy tekstów leżących na dnie szuflady. Te warsztaty, jak każdy proces twórczy, są bezcenną przygodą. Masz w sobie ciekawość i potrzebę życia pięknie?
Spotkajmy się przy porannej kawie, w czasie pierwszej godziny pozwólmy sobie na nowe doświadczenie zaczynając od miękkiego wejścia w filozofię zen. Potem będzie czas na drobną, ale niezwykle piękną formę pisarską. Pozostałe godziny warsztatu upłyną nam na twórczości plastycznej w najprzyjaźniejszych technikach malarskich i zaprowadzą nas do niespodziewanych efektów i poczucia głębokiego sensu istnienia oraz odczucia twórczej mocy.
Dołącz do nas !
Wstęp o haiku i zen od Justyny Niebieszczańskiej, która radośnie rozświetli każdy jesienny dzień.
Justyna od kilku lat prowadzi warsztaty pisarskie związane z zen i haiku, więc w pigułce poda to, co najważniejsze. Regularnie wiosną i jesienią prowadzi kursy online pisania haiku. W 2022 roku opracowałam tomik poezji „Świetliki nocą” , który był prywatnym wydaniem autorek piszących haiku. W tym roku jesienią nowa odsłona Świetlików!
Przewodniczka po świecie obrazu to Iwona Żyburska.
Z wykształcenia rzeźbiarka z miłości malarka, która ma moc otwierana serc innych na tworzenie. Sprawia, że świat pięknieje, a nadzieja rozbłyska na niebie jak fajerwerki. Uczy, tłumaczy, pokazuje i otwiera nieskończoną przestrzeń wolności dla każdego, kto ma szczęście ją spotkać na swojej drodze.
W cenie warsztatów są materiały malarskie i poczęstunek.
Zgłoszenia i dodatkowe informacje
sms: 609485479
Inwestycja : 150 zł