Warsztaty pisania z trzewi poruszyły moje serce, moje myśli i moją artystyczną strunę. Równocześnie nigdy jeszcze nie pisałam tak jak teraz. Wierszy, notek, opowiadań.”

To podsumowanie jednej z uczestniczek, która wyraziła zgodę na podzielenie się opinią publicznie. Kolejna edycja warsztatów za mną i kolejne osobiste listy w moich rękach. Zawsze proszę o informację ile wniosły warsztaty w życie osoby, która w nich bierze udział. I zachowuję informację dla siebie, bo są dla mnie to bardzo ważne i bardzo osobiste słowa.

Jestem zainteresowana, zainteresowany warsztatami?

KLIKNIJ TUTAJ

warsztaty pisarskiewarsztaty pisarskiewarsztaty pisarskie

Co to za warsztaty?

Warsztaty pisania z trzewi są oparte na jednym schemacie programowym, ale na każde przygotowuję się osobno pytając uczestników o ich potrzeby. Autorski program warsztatów powstał  na bazie doświadczenia związanego z prowadzeniem spotkań z kreatywnym pisaniem. Łączy trzy ważne elementy w pisaniu: intrakomunikację (kontakt, rozmowę z samym sobą), kreatywne pisanie (ćwiczenia pisarskie) i cel (poszukiwanie i/lub umacnianie się w celu pisarskim).

Warsztaty prowadzone są w małej grupie ( 4-6 osób, max.8). Trwają 4 godziny. Każdy uczestnik dostaje potrzebne materiały w tym książkę „Kreatywne pisanie 12 Debiutów”, w której m.in. wyzwania pisarskie do samodzielnego pisania. Uczestniczy warsztatów dostają zaproszenie do grupy Niebieszczanska::creative writing

 

Dla kogo są warsztaty?

  • Dla każdego, kto pisze i chce pisać coraz lepiej.
  • Dla każdego zainteresowanego praktykowaniem kreatywności w pisaniu.
  • Dla każdego, kto w końcu chce napisać.
  • Dla każdego, kto chce pisać w zgodzie ze sobą i wykorzystać swoją niepowtarzalność.
  • Dla każdego, kto chce doświadczyć intrakomunikacji w praktyce.
  • Dla każdego, kto stawia na poznawanie siebie.

Kiedy VII edycja warsztatów?

Planuję jesienią.

Jestem zainteresowana, zainteresowany warsztatami?

KLIKNIJ TUTAJ