24 kwietnia br. odbyła się kolejna edycja Warsztatów pisania z trzewi w Toruniu, w Pozytywnej Rozwojowni. Czy uczestnicy otrzymali to, po co przyszli?

Autorski program warsztatów łączy trzy ważne elementy w pisaniu: intrakomunikację (kontakt, rozmowę z samym sobą), kreatywne pisanie (ćwiczenia pisarskie) i cel (poszukiwanie i umacnianie się w celu pisarskim).

Ponieważ było więcej chętnych niż miejsc, więc kolejne warsztaty 29 maja ( wtorek) od godz. 16.00 w Toruniu. Jest 1 wolne miejsce. Zainteresowanych, proszę o Kontakt.

 

Wybrane opinie uczestników:

„Warsztat był super! Bardzo dziękuję za możliwość poznania siebie. Świetna atmosfera. profesjonalna forma prowadzenia. Otrzymałam więcej niż oczekiwałam. ”

„Dziękuję za to wartościowe doświadczenie, które pomogło mi dotrzeć do swoich trzewi. Do motywacji, która mam, doszła determinacja do pisania. Bardzo dobrze przemyślana struktura i cel, czas wspierał kreatywność i aktywność. Dyscyplina – super!”

„Warsztat spełnił moje oczekiwania. Od teraz wiem, czego i gdzie szukać. Spotkanie bardzo inspirujące – kiedy następne?”

„Warsztat był dla mnie inspirującym spotkaniem. Dowiedziałam się nad czym powinnam popracować i od czego zacząć, żeby zacząć pisać systematycznie. Był to dla mnie czas na wyciszenie i prace nad sobą. Dziękuję.”

„Pewnego dnia poszłam na warsztaty pisania z trzewi… Dla mnie -> wielkie wyzwanie. Nigdy nie pisałam… Teraz wiem, że napiszę! Bo mogę:-)”