Już w październiku startuje projekt pisarski Historie, które nosisz w sobie. Dzięki dofinansowaniu dla uczestników jest bezpłatny!

 

Co to za projekt?

Historie, które nosimy w sobie, czyli  zbór opowiadań napisanych przez bydgoszczan.

„Historie, które nosimy w sobie” to projekt stworzony z myślą o osobach z Bydgoszczy, które chcą pisać i dzielić się napisanymi przez siebie historiami.

Koszt?

Projekt realizuję ze wsparciem stypendium artystycznego Miasta Bydgoszczy, które otrzymała, Dzięki temu za udział w projekcie nie płacisz ani złotówki.

Prowadzący?

Justyna Niebieszczańska.

Będę Twoim przewodnikiem w tworzeniu i napisaniu. Doświadczysz preedycji, redakcji i profesjonalnej korekty. Zapewniam feedback, który jest rozwojowy i nie ma nic wspólnego z panosząca się krytyką.

Będziemy wspólnie pracować. Intensywnie!

Praca i jej cel?

W planie spotkania stacjonarne i praca online. Efektem naszej pracy będzie ebook dostępny online. Na nowy rok zrobisz sobie i Twoim bliskim oraz czytelnikom przepiękny prezent, którym będzie historia, którą nosisz w sobie.

Zgłoszenia?

Może się zgłosić każdy z Bydgoszczy. Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/fN6AHQnuKqmJbKYg6

Spotkanie organizacyjne?

24 września w MCK w Bydgoszczy, który jest partnerem wydarzenia, a jego kuratorem jest Dominika Kiss-Orska. Szczegóły w wydarzeniu n FB https://www.facebook.com/events/2709843959303433/