Od pierwszego spotkania z kreatywnym pisaniem, które poprowadziłam w 2014 roku, miałam szczęście do ludzi, do piszących. Wśród nich byli tacy, których określiłabym słowami „gotowi na świat”.

Dlatego ruszyły prace związane z publikacją w formie książki,  w której znajdzie się twórczość pisarska 12 autorów – osób, które poznałam dzięki spotkaniom z kreatywnym pisaniem. Właśnie do takich osób dzisiaj zostało wysłane zaproszenie do wspólnej publikacji.

Pierwsze spotkanie związane z projektem odbyło się 6 kwietnia w Bydgoszczy. Partnerem i współwydawcą jest Joanna Czerska-Thomas, z którą napisałam książkę pt. Kobieta na swoim. Cały projekt jest wierny rozdziałowi książki, który opisuje siłę sprzymierzeńców. Jestem ogromnie wdzięczna mojej partnerce za wsparcie, współpracę i za to, że potrafi obalić moje wątpliwości i sprawić, że moje marzenia o takiej publikacji zamieniają się w rzeczywistość.

Dzisiaj już jest 7 zdeklarowanych autorów, co do wspólnej publikacji i realizacji projektu. Ogromnie mnie to cieszy! Wiem jak piszą i dlatego nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła mieć choć cząstkę każdego z nich w tej książce. To dopiero będzie prezent!

Wszystkich, którzy są zainteresowani projektem i chcą go wesprzeć, zapraszam do kontaktu. Wraz z współwydawcą postaramy się, aby znalazła się propozycja zaistnienia w książce, która wniesie korzyść w Wasze życie i biznes. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.