Idealne szkolenie dla tych, którzy w tym roku chcą rozwijać się pisarsko i przekuć pisanie w efekty.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

1. Jakie korzyści niesie książka, jakie e-book , a jakie artykuł i co jest najlepszym rozwiązaniem dla ciebie.

2. Jak rozpocząć realizację działań tak, aby zapewnić sobie powodzenie.

3. Jak wykorzystać promocję książki, e-booka i artykułu nawet przed jego powstaniem na swoją korzyść (budowanie marki osobistej) i swojego biznesu.

 

Gdzie odbywa się szkolenie i kiedy?

Szkolenie odbywa się w Bydgoszczy 18 lutego 2020  w godzinach: 18:00 – 20:30.

Gdzie można nabyć bilety?

Cena 490 zł.

Dostępne on-line: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/bydgoszcz/stworz-ksiazke-e-book-artykul-ktore-wspieraja-twoj-biznes-i-pasje-244773/

Kto prowadzi szkolenie?

Joanna Czerska – Thomas Społeczniczka, polityczka. W domu rządzi kot Prezes oraz pies – pinczerka Szyszka. Marketing integrator, ekspert w dziedzinie marketingu. Właścicielka Agencji Marketingowej M4Bizz. Wierzy, że reklama jest dobra na wszystko. Kreatywnie, spontanicznie i indywidualnie podchodzi do pracy z Klientami. Specjalistka PR oraz absolwentka Nowoczesnego Marketingu. Ekspertka w dziedzinie kompleksowej obsługi – od planowania do realizacji działań PR i marketingowych. Korektorka tekstów. Prowadzi Fanpge dla swoich Klientów oraz organizuje szkolenia z mediów społecznościowych.
www.joannathomas.pl

Justyna Niebieszczańska – specjalista Public relations, kocha poezję, rozmowy i dzieli się swoją pasją – pisaniem, prowadząc warsztaty z kreatywnego pisania i organizując Writing retreat. Od 2010 prowadzi blog o komunikacji. Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa” i jest współautorką książki „Kobieta na swoim”. Na co dzień właścicielka agencji PR BRIDGEHEAD i manager kanadyjskiej korporacji na kilka krajów Europy. Specjalizuje się w strategicznym planowaniu i personal PR opartym na intrakomunikacji.
www.justynaniebieszczanska.com