Jedyna szansa w tym roku, aby dołączyć do plemienia pisarskiego.

Wrzesień to początek roku i idealny czas, aby zadbać o czas dla siebie. Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu pisać dla siebie, czy chcesz „podciągnać się” z copywritingu, czy masz konkretne cele związane z pisaniem, VIP writing CLAB jest idealny miejscem na rozwój pisarski w zgodzie ze sobą.

Spotkanie inauguracyjne VIP writing CLUB, styczeń 2022. Fot. Monika Buńkowska

Co jest najważniejsze?

Najważniejszy jest to, abyś naprawdę chciała doświadczyć czasu ze sobą, z pisaniem, odkrywaniem, oceanem refleksji i wysiłkiem związanym z napisaniem.

Najlepiej, jak się znamy, bo plemię nie jest dla mnie wirtualną społecznością, ale jest o ludziach z krwi i kości. Jak się nie znamy, to potrzebna jest twoja gotowość na (szybkie) zapoznanie.

VIP writing CLUB daje przestrzeń na indywidualną pracę, ale jego siłą jest przynależność. To plemię wnosi w twoje życie nowe możliwości poprzez poznawanie i bycie z pięknymi ludźmi, których łączy zainteresowanie pisaniem.

Od czego zaczął się VIP writing CLUB?

Od 2015 roku prowadzę warsztaty i spotkania z kreatywnym pisaniem. Pisanie jest obecne w mojej pracy zawodowej PR-owca, gdzie zdobyłam doświadczenie i wiedzę z copywritingu, i jest częścią mojego życia, bo ciągle piszę ( artykuły, wpisy na blog, wiersze, a czasem książki).

Ucząc innych pisania wiem, jak ważne jest poznawanie osób, z którymi możesz porozmawiać o tym, co chcesz napisać i jak ważnym dla rozwoju jest otrzymywanie feedbacku. Dlatego taka wspólnota jest kluczowa dla wielu piszących.

Spotkanie stacjonarne. Kwiecień 2022. Fot. Monika Buńkowska

Również z tęsknoty za plemieniem  ludzi, którzy opowiadają siebie i świat poprzez pisanie, w styczniu 2022 roku oficjalnie założyłam VIP writing CLUB .

Następne otwarcie planowałam na 2023 rok, ale spotkałam kilka osób, które bardzo chciały dołączyć. Zatem jest dodatkowa opcja skorzystania z przynależności do VIP writing CLUB  na 3 miesiące od września 2022 r..

Czego się spodziewać?

Najlepszego!

Zadania pisarskie. Rozmowy i feedback. Seminaria. Dostęp do wartościowych nagrań. Realne wsparcie w napisaniu. Program w większości jest online, ale ważne jest też spotkanie stacjonarne, które planuję jesienią.  Szczegółowe informacje przesyłam zainteresowanym, więc pisz na: j.niebieszczanska@gmail.com.