To wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy chcą pozostać w kontakcie z pisaniem i czerpać z niego szeroko pojęte korzyści. Mała grupa, spektakularne efekty. Start już w lipcu!

Od czego się zaczął VIPwritingCLUB?

Od 2011 roku prowadzę zajęcia kreatywnego pisania po polsku i angielsku. Opracowałam autorskie warsztaty pisania z trzewi. Prowadzę kursu z zakresu pisania do Internetu. Od ponad 10 lat pracuję jako PR-wiec i wiem czym w praktyce jest copywriting. Prowadzę swoją grupę pisarską na FB Niebieszczańska::creativewriting i to osoby do niej należące stały się dla mnie inspiracją i impulsem do oparacowania VIPwritingCLUB.

 

Kiedy?

Możesz dołączyć tylko do 3 lipca. Potem nabór dopiero jesienią! Pamiętaj, że później to mglista sprawa, a teraz właśnie się dzieje. Dołącz do VIPwritingCLUB! To unikatowe połączenie kreatywnego pisania i pisania w ogóle z rozwojem osobistym i poznawaniem siebie.

Co otrzymujesz w ramach VIPwritingCLUB?

  1. Comiesięczne webinary– praktyczne i twórcze zakończone wartościową dyskusją

Webinary będą odbywać się online w pokoju do którego dostęp dostana tylko klubowicze. Treść webinarów będzie unikatowa, która jest stworzona z myślą tylko o członkach klubu.

2. 1h rozmowy online ze mną

Club oferuje wiele, a najważniejsze jest to jak z tego chcesz korzystać. Wierzę, że każdy ma swoje potrzeby i dlatego zapraszam każdego do rozmowy online o pisaniu, o planach, o potrzebach czy o wyznaczaniu celów. Do każdego podchodzę indywidualnie i w ten sposób realizuję nie tylko moją potrzebę poznania ciebie i wsparcia (jak trzeba), ale i daję ci możliwość rozmowy z kimś kto ma spore doświadczenie w pisaniu i jest ci bardzo życzliwy.

3. Dostęp do grupy prywatnej na Facebooku

Na grupie na FB będą aktualne informacje.

Tu będzie też szansa na to, aby należący do klubu się poznali. Zależy mi na tym, aby ten klub wniósł również do twojego życia nowe, ciekawe znajomości.

Tu będą pojawiały się też wyzwania . zadania, o których pisze poniżej.

Jeżeli nie jesteś członkiem grupy na Facebooku Niebieszczanska::creative writing to automatycznie otrzymujesz do niej zaproszenie.

4. Zadania- wyzwania co 2 tygodnie

Na grupie na Facebooku co 2 tygodnie jest zadanie-wyzwanie. Od ciebie zależy, czy potraktujesz je jako zadanie czy inspirację. Chcę, aby każdy zachował swobodę wyboru, bo program to jest sposobność do skorzystania i rozwoju, a nie klasa z przedmiotami i zaliczeniami.

5. Poranne kawy

To się dzieje spontanicznie! Będę zapraszać na poranne kawy z 1-dniowym wyprzedzeniem. To czas kiedy możesz dołączyć i porozmawiać o tym, co masz na warsztacie lub po prostu pobyć wspólnie. Te spotkania nie mają planu, nie są wyzwaniem, nie są

6.Gadżet niespodzianka

Mogę obiecać, ze będzie przypominał ci o czymś bardzo ważnym i wierzę, że cię ucieszy. Warunkiem będzie przesłanie adresu pocztowego, aby zrealizować wysyłkę.

7. Projekt e-X

O czym i jaki będzie? To zależy od tego kim będziesz i czego pragniesz. Każdy z klubu dostanie zaproszenie do projektu. A o czym i jaki będzie to zależy od klubowiczów. Mam pomysły, a życie samo nam podpowie co to będzie.

 

Chcesz uczestniczyć?

Zapraszam! Kliknij tutaj: https://app.evenea.pl/event/vipwritingclub