Co to VIP writing CLUB

VIP writing CLUB to klub – plemię dla osób, które lubią pisać i chcą się poprzez pisanie rozwijać.

Misja klubu i wartości:

 • Doskonalisz pisanie aby lepiej komunikować się ze światem i sobą
 • Korzystasz z pisania jako narzędzia do osiągania celów zawodowych, biznesowych
 • Rozwijasz się poprzez pisanie aby świadomie i pięknie żyć
 • Promujesz pisanie jako drogę do dobrostanu
 • Należysz do plemienia piszących opartego na wzajemnym szacunku i philos

 

 

 

Informacja o  klubie w 2024 roku:

VIP writing CLUB

Dla kogo?

Dola osób, które:

 •  chcą wykorzystywać pisanie w swojej pracy promując usługi i produkty;
 •  piszą artykuły, blogują i chcą się rozwijać
 •  marzą o napisaniu opowiadania, książki, ebooka i potrzebują wsparcia w realizacji swojego marzenia
 • które wierzą, że poprzez pisanie doświadczamy kontaktu z samym sobą i wchodzimy na ścieżkę rozwoju osobistego
 • chcą powrócić do pisania lub powróciwszy nie chcą przestać pisać
 •  piszą do szuflady, a w sercu kołacze się myśl, czy się z kimś swoim pisaniem nie podzielić
 • poszukują ludzi, z którymi mogą w przyjaznej atmosferze porozmawiać o pisaniu
 • potrzebują zaprezentować to, co piszą i otrzymać rozwojowy feedback.

 

Jak skorzystać ?

W sprawie klubu i programu kontaktuj się bezpośrednio z Justyną:

j.niebieszczanska@gmail.com

Instagram: niebieszczanskajustyna

What’s up  607 877 286

Jak działa VIP writing CLUB

Szczegóły 25 stycznia, 2024.

 

 

O organizatorze

Pomysłodawcą, autorką programu i klubu oraz prowadzącą jest Justyna Niebieszczańska.

Pisanie od dziecka było obecne w jej życiu, a od 2008 zajmuj się nim zawodowo. Jako specjalista PR tworzy i konsultuje teksty od materiałów na strony internetowe po dłuższe opracowania  związane z komunikacją firmy w biznesie.

Od 2010 prowadzi blog o komunikacji. W 2014 roku przeprowadziła jeden z pierwszych w Bydgoszczy cykl szkoleń pt. Przewodnik pisania bloga. Prowadzi konsultacje z doskonalenia bloga tworzenia wpisów w social media.

Od 2014 roku prowadzi spotkania i warsztaty związane z kreatywnym pisaniem.

Zorganizowała III fora praktykujących pisanie (2015, 2017,2018).

Od 2017 roku prowadzi swoje autorskie warsztaty pisania z trzewi.

Wydała dwujęzyczny tomik wierszy „Sub rosa”, bo uważa poezję za cenną cząstkę bycia i najlepsza formę poznania siebie.

Wraz z Joanną Czerską-Thomas napisała książkę pt. „Kobieta na swoim” – doskonały poradnik dla przedsiębiorczych kobiet. (www.kobietanaswoim). Jest również współautorką przewodnika „Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”.

Na swoim koncie ma też artykuły w prasie medycznej z zakresu komunikacji i na portalach li stylowych oraz pracę nad kilkoma książkami.

Pod jej redakcją ukazała się książka  „Kreatywne pisanie. 12 Debiutów”, a w niej teksty 12 autorek, które dzielą się z czytelnikiem swoją twórczością. Inspirują do bycia odważnym! Pracuje nad nową książką o slow life, o którym pisze na swoim instagramie @niebieszczanskajustyna.

Po ponad 10 latach aktywnej działalności w biznesie jako manager kanadyjskiej korporacji na kilka krajów Europy Środkowo-Wschodniej i  zdecydowała się na przerwę.

Posiada unikatową wiedze i doświadczenie z zakresu  planowania strategicznego w komunikacji i personal PR opartym na intrakomunikacji. Zna od podszewki pracę managera wysokiego szczebla posiadając umiejętności negocjacyjne i tworzenia kanałów dystrybucji oraz zasad współpracy międzynarodowej w sektorze B2B.

Podróżuje. Praktykuje NVC. Wierzy w miłość i slow life.

Co wniósł program VIP writing CLUB w życie osób, które go ukończyły?

Opinie i rekomendacje uczestników programu.

To niezwykle merytoryczna, a zarazem serdeczna i przyjazna przestrzeń rozwoju siebie poprzez pisanie i w pisaniu. To inspiracje i konkretne narzędzia, wymiana doświadczeń i prowadzenie w szlifowaniu pisarskiego pióra. Program jest wielowymiarowy i dotyka pisania jako elementu życia w różnych jego obszarach – zawodowych i prywatnych. Program uczy, ale też daje energię, wytchnienie, relaks i jednocześnie motywację do działania. Pozwala spotkać niezwykłe osobowości, które wnoszą wartość nie do przecenienia.

Sydonia Klimsiak

 

Program VIP writing CLUB to profesjonalne wsparcie pisarskiej pasji, stworzenie płaszczyzny wymiany doświadczeń, jak pisać lepiej, wsparcie motywacyjne z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika.

Jolanta Serocka

***

Plemię! Poczucie przynależności, spokoju i bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz pisać dla siebie, nie dla innych – to ten program jest dla Ciebie!

Maria Sokołowska

***

To był prawdziwy intensywny pisarski trening dla mnie. Zupełnie nie obciążający – ani czasowo ani umysłowo. Regularność zadań sprawiła, że po tych trzech miesiącach czuję się bardziej w formie pisarskiej. Żeby dobrze pisać trzeba pisać. Projekt VIP stwarza możliwość regularnego i różnorodnego pisania.

Małgorzata Tyszkowska

***

Lekkość kreacji. VIP writing CLUB to różnorodność i wolność.

Dorota Wojtczak

***

Program dał mi lekkość, namówił do uważności, do obserwowania siebie, do zauważania drobnych klocków życia wokół mnie. Czy piszę więcej? Nie, ale będę, wiem to. Czy się rozwinęłam. Tak, bardzo i ten proces trwa. Program przede wszystkim zainspirował mnie do dalszego rozwoju, ciągle pobudza ciekawość do świata i do mnie samej.

Jeśli ważny jest dla ciebie Twój rozwój, jeśli wyznajesz zasadę, że słowa mają znaczenie i wszystko może być inspiracją, jeśli chcesz poczuć wiatr we włosach w bezwietrzny dzień albo zobaczyć stokrotki zimą, zostań uczestniczką VIP writing CLUB. To projekt, który odmienia życie, pokazuje co jest ważne, rozbudza wyobraźnię. Tutaj pisanie daje moc.

Sylwia Maksim-Wójcicka

***

Wiara, radość, niespodzianka. Idź i sama sprawdź że masz duszę Twórcy.

Renata Rejer

***

Program niezwykle wartościowy i tak dla mnie – po ludzku – cudowny. VIP writing CLUB przede wszystkim jeszcze bardziej otworzył mnie na pisanie. Z dnia na dzień odkrywam w sobie pokłady kreatywności oraz twórczej swobody i radości pisania. Co bardzo ważne ta swoboda nie oznacza sztuki dla sztuki, upajania się słowami, tylko celowość, konkret. To tworzenie pod i dla konkretnego odbiorcy lub pod określony cel. Zwięzłość – to w sobie rozwijam. Wiem, jakie słowa pracują, jakie są zbędne i powodują dłużyzny ( nawet jeżeli mi się bardzo podobają) Pytanie Justyny – A gdybyś miała wybrać 1 słowo z 3 to jakie by było i czy tekst utraciłby czy zyskał? Właśnie te pytania – takie celne i trafne. One tak mocno pomagały w rozwoju. Ten kurs to była praca, zadania, terminy , feedback – to było dla mnie bardzo cenne. I co jeszcze niezwykle istotne – czułam dyskomfort. Nie szło tak łatwo i lekko, jak bym chciała. Ato oznacza tylko jedno – rozwój ! Wspaniałe były webinary – dawały nie tylko cenną merytorykę, ale zawsze radość, ciepło, życzliwość i słoneczny uśmiech, który Justyna zawsze ma przy sobie. U mnie pozostanie poczucie szczęścia, że mogłam uczestniczyć w tym programie i w nim wzrastać. I mam nadzieję, że to piękny początek wspólnej podróży z pięknymi osobami.

Joanna Fabisiak

***

VIP writing CLUB wniósł w moje życie spokój i akceptację. To program dla osób poszukujących doświadczeń.

Joanna Rajska

***

Nadzieję i wiarę, że mogę. Podejmij się, bo warto. Dlatego, że to klucz do Ciebie i drzwi do ludzi.

Renata Zamaro

***

Regularność i możliwość rozmów o pisaniu. Jeśli potrzebujesz ludzi wokół by pisać to jest to program dla Ciebie

Marzena Dembicka

***

Narzędzia i wiedzę, swobodę do pracy z tekstem; większą otwartość na kontakt z nowym człowiekiem. Jest kolejnym krokiem do swobodnego i odważnego opowiadania własnego spojrzenia na świat

Dorota Szczepaniak