Kreatywne pisanie z korzyścią dla siebie? Zawsze takie jest, ale pisanie dziennika jest najpiękniejszą z jego odsłon.

Dzięki współpracy i organizacji ze strony Dominiki Kiss-Orskiej ( MCK Bydgoszcz) prowadzę warsztaty z kreatywnego pisania 8 listopada w Saloniku Literackim.

 

Dlaczego pisanie dziennika jest ważne dla ciebie?

Jak nigdy wcześniej teraz jest czas, aby w wierności sobie i dzięki swojej kreatywności pisać osobisty dziennik. Dlaczego?  Daje wgląd w siebie, zrozumienie skomplikowanego świata i jest ogromną inspiracją do tego, aby piękniej żyć. Jego pisanie nie tylko przekłada się na dobrostan, ale i na lepszą komunikację z drugim człowiekiem. Pisanie dziennika tak po cichutku, a jakże skutecznie!,  rozwija  umiejętność pisarskie. Cokolwiek piszesz czy chcesz napisać, od wpisu w mediach społecznościowych po książkę, pisanie dziennika jest drogą, które cię tam prowadzi.  Na tych warsztatach doświadczysz  autentycznego pisania, kreatywnego podejścia do pisania dziennika, a co najważniejsze zatrzymasz się i spędzisz wartościowy czas ze sobą i innymi uczestnikami.

Najważniejsze informacje o warsztatach:

Data i godzina: 13 grudnia, 2021, godz. 17.00 – 18.30

Miejsce: Salonik Literacki MCK ul. Marcinkowskiego, Bydgoszcz

Zapisy: dominika.kiss-orska@mck-bydgoszcz.pl

Organizator: Dominka Kiss-Orska, Zakład Praktyk Kulturalnych, MCK w Bydgoszczy

Prowadząca: Justyna Niebieszczańska

Dla kogo jest kreatywne pisanie?

  • Nie zna granic ani wieku ani płci – żadnych! Liczy się otwarty umysł i odrobina odwagi – dokładnie tyle, ile potrzeba, aby uczestniczyć w warsztatach.
  • Podkreślam, że to nie tylko warsztaty pisarskie, ale i w ogóle cenne doświadczenie dla każdego niezależnie od tego kim jest, czym się zajmuje, jakie ma cele czy marzenia.
  • Szczególnie namawiam tych, którzy nigdy na takich warsztatach nie byli i dla których kreatywne pisanie to nie-wiadomo-co. Miej w sobie ciekawość. Tym razem to się opłaci!

Wiem, co piszę, bo prowadzę warsztaty z kreatywnym pisaniem od ponad 5 lat.

 

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztaty są poświęcone wyzwalania kreatywności poprzez pisanie. Piszesz odpowiadając na zadania-wskazówki.

Wykorzystywane jest pisanie na zawołanie ( więcej o tym we wpisie: https://justynaniebieszczanska.com/pisanie-na-zawolanie/)

 

Co o warsztatach mówią inni?

Tu rekomendacje: //kreatywnepisanie.info/rekomendacje/

A najlepiej przyjdź i wyrób sobie swoją własną opinię!

Kontakt do mnie? j.niebieszczanska@gmail.com