Na tych warsztatach napiszesz haiku – wiersz w duchu zen. Opowiesz go dalej obrazem, który stworzysz. Powstanie etiuda malarska.  Wraz z haiku jest to  wyjątkowy prezentem dla bliskiej ci osoby.

Kreatywność i twórcze doświadczenie

Te warsztaty są o twojej kreatywności, o odkrywaniu piękna i przyjemności, które daje doświadczenie twórcze. To z jednej strony odpoczynek i relaks, a z drugiej nowe, cenne doświadczenie, które wzbogaca życie i daje cenne lekcje nie tylko o pisaniu, ale i malowaniu.

Warsztaty są dla każdego. Nie jest ważnym czy piszesz i czy malujesz. Nie jest ważnym, ile za sobą masz lekcji malarstwa czy tekstów leżących na dnie szuflady. Te warsztaty,  jak każdy proces twórczy, są bezcenną przygodą. Masz w sobie ciekawość i potrzebę życia pięknie? Dołącz do nas.

Kreatywne pisanie

Osoby prowadzące warsztaty

Iwona Żyburska z wykształcenia rzeźbiarka z miłości malarka, która ma moc otwierana serc innych na tworzenie. Sprawia, że świat pięknieje, a nadzieja rozbłyska na niebie jak fajerwerki. Uczy, tłumaczy, pokazuje i otwiera nieskończoną przestrzeń wolności dla każdego, kto ma szczęście ją spotkać na swojej drodze.

>www.facebook.com/pracowniarozwijalnia

Justyna Niebieszczańska – nauczyciel kreatywnego pisania, filolog i specjalista od komunikacji społecznej i Public relations. Prowadzi warsztaty pisarskie związane z zen i haiku oraz autorski kurs pisarski. Pisze zawodowo i do szuflady. Interesuje się slow life i żyje w duchu wierności sobie.

>www.justynaniebieszczanska.com

 

Program warsztatów

  1. Wstęp i wyjaśnienie skąd się bierze magia.
  2. Od zen do haiku, czyli pisanie.
  3. Kolor jako nośnik nastroju, czyli malowane.
  4. Praca twórcza.
  5. Podsumowanie warsztatów, czyli dzielenie się tym, co niepowtarzalne.

 

Informacje organizacyjne

Data warsztatów:  11 grudnia 2021 (sobota)

Godziny: 10.00-13.00

Miejsce:  Bydgoszcz, Harmonia

Cena 150 zł

Wpłata na konto:

50 1160 2202 0000 0003 2418 5835

Można zarezerwować miejsce wpłacając zadatek 50 zł na to samo konto.

 

W cenie warsztatów również:

– materiały piśmiennicze

– materiały malarskie

– poczęstunek