Wydarzenia dla tych, którzy chcą spróbować kreatywnego pisania pierwszy raz i dla tych, którzy chcą się nim posłużyć, aby napisać. Przed wakacjami to idealny moment na nowe doświadczenie pisarskie.

14 maja – #creativewriting dla każdego!

XVIII Spotkanie z kreatywnym pisaniem dla tych, którzy chcą sie dowiedzieć, czym jest kreatywne pisanie w praktyce i dla tych, którzy poszukują motywacji w sobie do napisania. Jest to wydarzenie dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym i dla tych, którzy są otwarci na nowe doznania.

Organizatorem jest Zakład praktyk Kulturalnych w Bydgoszczy, a spotkanie odbywa się na Barce Lemara. Cena 20 zł – płatne przed wydarzeniem.

Link do zapisów TUTAJ

Więcej informacji w wydarzeniu na FB: https://www.facebook.com/events/430443180857218/

Kreatywne pisanie na Barce Lemara.

4 czerwca – zamknięte spotkanie dla #writingtribe

Spotkanie tylko  dla Grupy Niebieszczańska:: creative writing. Spotykamy się, aby pisać kreatywnie, rozmawiać o pisaniu i wspierać się. Bo nikt nie zrozumie piszącego tak jak inny piszący.

Jednym z warunków uczestnictwa w grupie jest ukończenie  warsztatów Kreatywnego pisania z trzewi. Najbliższe już 11 czerwca.

11 czerwca – #writingworkshop, czyli pisanie z trzewi

Już VI edycja autorskich warsztatów kreatywnego pisania z trzewi. To kameralny warsztat dla 4-6 osób, którego mottem są słowa Brandy Ueland:

” Stand up your inner truth”

Warsztat jest dla tych, którzy poszukują pomysłu, motywacji, podpowiedzi co dalej, wiary w siebie czy po prostu nie wiedzą od czego zacząć. Celem jest nie tylko pisać, ale i napisać wykorzystując swój niepowtarzalny potencjał.

Więcej informacji o warsztacie i bilety na stronie: https://warsztatypisarskie.evenea.pl/

II edycja warsztatów Kreatywnego pisania z trzewi.