Jesienią rusza 3 edycja programu pisarsko-rozwojowego. Jest tylko 6 miejsc, więc rezerwuj teraz!

Oto link do rezerwacji miejsca i informacji:

https://app.evenea.pl/event/vipwritingclub3

Oto  wybrane rekomendacje programu!

Vip writing CLUB

Co wyróżnia ten program na tle innych?

 

 • Nie ma drugiego takiego programu., który nastawiony jest na rozwój pisarski, a nie gromadzenie informacji o pisaniu. Stąd obecność konkretnych wyzwań pisarskich w programie.

 

 • W centrum programu jest człowiek. Nie jest to sala wykładowa, ale ścieżka indywidualnego rozwoju pisarskiego z poszanowaniem tego kim jesteś, czego pragniesz i jakie jest twoje tempo pracy. Dlatego program zaczyna się od konsultacji indywidualnych.

 

 • Głównym tematem jest pisanie , ale nie jest tylko o rzemiośle, o które możesz wyczytać w wielu świetnych publikacjach na temat warsztatu pisarskiego. Tu jest miejsce na „wolność i różnorodność”   Są tematy z promocji siebie, copywritingu, narzędzi pisarskich, inspiracji. Dlatego jest to program idealny dla osób już piszących i nastawionych na konkretne cele pisarskie  i dla tych, którzy piszą do szuflady.

 

 • Skąd w nazwie słów klub? Bo jest szansa, aby zostać członkiem klubu na dłużej, a przede wszystkim ten program stawia na poznawanie się, wspieranie, wzajemne inspirowanie. Stawia na plemię pisarskie – tu możesz swobodnie rozmawiać o swoim pisaniu. Tu masz zrozumienie. Dlatego też w programie doświadczysz czym są w praktyce pary pisarskie. Bo pisanie nie musi być mozolną i samotną podróż – o tym też jest ten program.

 

Co otrzymujesz w programie?

 • 3 webinary- praktyczne i twórcze zakończone wartościową dyskusją

3 godziny konkretnej wiedzy do wykorzystania od razu.

 • 1h indywidualnej konsultacji online ze mną

Wierzę, że każdy ma swoje potrzeby i dlatego zapraszam każdego do rozmowy online o pisaniu, o planach, o potrzebach czy o wyznaczaniu celów.

 • Zadania pisarskie

Na grupie na Facebooku są wyzwania. Od ciebie zależy, czy potraktujesz je jako zadanie czy inspirację. Chcę, aby każdy zachował swobodę wyboru, bo program jest sposobnością do skorzystania i rozwoju, a nie klasą z przedmiotami i zaliczeniami.

 • Ebook –  10 zadań pisarskich (dodatkowo)

Idealne do rozpisania, tworzenia, pisania. Pobudzają kreatywność i sprawiają, że doskonalisz pisanie. Poza tym, dają też radość myślenia, próbowania, szukania słów i odnajdywania właściwych.

 • Dostęp do  dodatkowych nagrań webinarów.
 • Poranne kawy

To się dzieje spontanicznie! Będę zapraszać na poranne kawy z 1-dniowym wyprzedzeniem. To czas kiedy możesz dołączyć i porozmawiać o tym, co masz na warsztacie lub po prostu pobyć wspólnie. Te spotkania nie mają planu, nie są wyzwaniem, ale miejscem, gdzie prawdziwe życie spotyka inspirację, która działa.

 • Dostęp do grupy prywatnej na Facebooku i do wyjątkowej wspólnoty-plemienia

Na grupie na FB będą aktualne informacje.

Tu będzie też szansa na to, aby należący do klubu się poznali. Zależy mi na tym, aby ten klub wniósł również do twojego życia nowe, ciekawe znajomości.

Tu będą pojawiały się też wyzwania – zadania, o których pisze poniżej.

Jeżeli nie jesteś członkiem grupy na Facebooku Niebieszczanska::creative writing to automatycznie otrzymujesz do niej zaproszenie.

 • Prezent. Otrzymasz prezent-niespodziankę.
 • Dokument poświadczający ukończenie programu.

 

Link do rezerwacji:

Kontakt do mnie: j.niebieszczanska@gmail.com