„Kochani, pandemia pokrzyżowała nam plany i zamiast kameralnego spotkania w saloniku secesyjnym MCK w Bydgoszczy w czwartek, 26 listopada, widzimy się online.
Postanowiłyśmy tę sytuację potraktować nie jako ograniczenie, ale jako możliwość. „

Tak zaprasza na wykład online o kreatywnym pisaniu Dominika Kiss-Orska, która jest inicjatorką wydarzenia i z ramienia MCK w Bydgoszczy je organizuje.

Gdzie i kiedy?

Wykład online jest w czwartek ( 26 listopada) o godzinie 18.00. Wstęp otwarty dla każdego! Wystarczy wejść na Facebook i znaleźć wydarzenie.

Link pojawi się w wydarzeniu.

OTO LINK DO WYDARZENIA:

https://fb.me/e/1YNPYkF8X

Będzie również udostępniony na  profilu FB: Niebieszczańska

 

O czym i dla kogo?

To szansa, aby dowiedzieć się w ogóle lub więcej o kreatywnym pisaniu i sprawdzić jak wykorzystać je dla siebie. Wydarzenie jest nie tylko dla piszących, ale w ogóle dla ludzi ciekawych świata i siebie, i takich, którzy chcą się rozwijać w szerokim tego słowa znaczeniu. Opowiem o kreatywnym pisaniu, zaproponuje dwa ćwiczenia. W planie również zadanie domowe, które sprawdzimy na następnym, zamkniętym już i płatnym wydarzeniu na wybranej przez nas platformie komunikacyjnej.

 

Taki wykład online odbędzie się pierwszy raz z moim udziałem, więc nie do końca wiem jak to będzie. Najważniejszym dla mnie to być dla uczestnika: odpowiedzieć na pytania, wątpliwości, porozmawiać o tym, co ważne w kreatywnym pisaniu.

 

Masz pytania? Śmiało pisz do mnie!

Możesz wykorzystać:

@ j.niebieszczanska@gmail.com

Messanger – FB: Niebieszczańska