Spotkajmy się w listopadzie w Toruniu, Grudziądzu, Włocławku i Inowrocławiu. Bo najważniejsze są rozmowy o takich sprawach jak kreatywność i jakość życia. Kiedy ostatni raz o tym z kimkolwiek rozmawiałeś?

Dla kogo?

Otwarte spotkania dla chcących żyć w zgodzie ze sobą. Dla poszukujących, dla otwartych na drugiego człowieka. Przy kawie i w uroczych miejscach. Klikając na miasto wydarzenia masz dostęp do pełnej informacji o wydarzeniu:

7.11. Toruń

14.11 Grudziądz

21.11 Włocławek

28.11 Inowrocław

 

Z kim się spotkasz?

Spotkanie poprowadzą:

Ezo Oneir – autorka trylogii „Chiron w rybach”. Wlaścicielka marki Ezo Oneir Beyond Reality. Fotograficzka. Prezes Fundacji Artystycznej Przestrzeń Wariantów. Prowadzi Kurs Wyzwalania Kreatywności na Collegium Medicum.
www.ezooneir.com

Justyna Niebieszczańska – współautorka książki „Kobieta na swoim” i „Kreatywne pisanie. 12 debiutów”. Prowadzi grupę pisarską, uczy kreatywnego pisania, organizuje Writing Retreat we Włoszech. Przedsiębiorczyni i specjalistaka PR.
www.justynaniebieszczanska.com

Joanna Czerska-Thomas – współautorka książki „Kobieta na swoim”, współorganizatorka spotkań „Biznes dla Kobiet” i konferencji „Charmsy Biznesu”. Przedsiębiorczyni, radna, społeczniczka.
www.joannathomas.pl

Aktualności?

Na FB: @creativityfirst.art