Niezależnie od tego, czy chcesz po prostu pisać dla siebie, czy chcesz „podciągnąć się” z copywritingu, czy masz konkretne cele związane z pisaniem, VIP writing CLUB jest idealny miejscem na rozwój pisarski w zgodzie ze sobą.

Spotkanie inauguracyjne VIP writing CLUB, styczeń 2022. Fot. Monika Buńkowska

Co jest najważniejsze?

Najważniejszy jest to, abyś naprawdę chciała doświadczyć czasu ze sobą, z pisaniem, odkrywaniem, oceanem refleksji i wysiłkiem związanym z napisaniem.

Najlepiej, jak się znamy, bo plemię nie jest dla mnie wirtualną społecznością, ale jest o ludziach z krwi i kości. Jak się nie znamy, to potrzebna jest twoja gotowość na (szybkie) zapoznanie.

VIP writing CLUB daje przestrzeń na indywidualną pracę, ale jego siłą jest przynależność. To plemię wnosi w twoje życie nowe możliwości poprzez poznawanie i bycie z pięknymi ludźmi, których łączy zainteresowanie pisaniem.

Informacja o przynależności do plemienia w 2023 roku

Tu wszystko, co najważniejsze w pigułce:

>>> https://kreatywnepisanie.info/vipwritingclub/

 

Jak się zgłosić?

Najlepiej skorzystaj z formularza >>> https://forms.gle/Kke4wdJA5cgNAKKz8

 

Od czego zaczął się VIP writing CLUB?

Od 2015 roku prowadzę warsztaty i spotkania z kreatywnym pisaniem. Pisanie jest obecne w mojej pracy zawodowej PR-owca, gdzie zdobyłam doświadczenie i wiedzę z copywritingu, i jest częścią mojego życia, bo ciągle piszę (artykuły, wpisy na blog, wiersze, a czasem książki).

Ucząc innych pisania wiem, jak ważne jest poznawanie osób, z którymi możesz porozmawiać o tym, co chcesz napisać i jak ważnym dla rozwoju jest otrzymywanie feedbacku. Dlatego taka wspólnota jest kluczowa dla wielu piszących.

Spotkanie stacjonarne. Kwiecień 2022. Fot. Monika Buńkowska

Również z tęsknoty za plemieniem  ludzi, którzy opowiadają siebie i świat poprzez pisanie, w styczniu 2022 roku oficjalnie założyłam VIP writing CLUB .

Czego się spodziewać?

Najlepszego!

Zadania pisarskie. Rozmowy i feedback. Seminaria. Dostęp do wartościowych nagrań. Realne wsparcie w napisaniu. Program w większości jest online, ale ważne jest też spotkanie stacjonarne, które planuję jesienią.

Tu link do prezentacji o klubie: >>> https://kreatywnepisanie.info/wp-content/uploads/2022/12/Copy-of-VIP-writing-CLUB-5.pdf

 

Szczegółowe informacje przesyłam zainteresowanym,
więc pisz na: j.niebieszczanska@gmail.com.